kate spade new york Women's Bond Smooth Leather Mini Bag
Ürün No: 274984105

kate spade new york Women's Bond Smooth Leather Mini Bag

Ürün No: 274984105
Stokta yok
us USA mağazasından ithal edildi
En İyi Lojistik Ortaklarımız
  • fedex
  • dhl
U-Care Garantisi:
Hiçbiri
Bir Plan Seçin
fast shipping

Hızlı
Kargo

free return

Ücretsiz
İade*

secure packaging

Güvenli Paketleme

100% original products

%100 Orijinal Ürünler

pci-dss

PCI DSS Uyumlu

iso certified

ISO 27001 Sertifikalı


paypal payment
visa payment
mastercard payment
american express payment
ptt group payment
turkiye-bankasi payment
garanti bbva payment
akbank payment
yapi kredi payment
denizbank payment
kuveyt turk payment
vakifbank payment
ziraat bankasi payment
teb payment
sekerbank payment
Not: Down mağazasının elektronik ürünlerini kullanmak için Gerilim Düşürücü Transformatör ABD gereklidir. Önerilen güç dönüştürücüler

Ürün Detayları

Shop kate spade new york Women's Bond Smooth Leather Mini Bag online at a best price in Türkiye. B0G75WFT3T
Product Dimensions 9.21 x 3.74 x 5.35 inches (23.4 x 9.5 x 13.6 cm); 9.6 ounces (272.16 grams)
Item model number KN937403
Department womens
Date First Available December 15, 2025
Manufacturer kate spade new york
ColorPale Sapphirine
Style NameBond Smooth Leather Mini Bag
Handbag SilhouetteSatchel
PatternSolid
SeasonsAll
Item ShapeRectangular
Strap ColorBlue
Brandkate spade new york
Item Weight9.6 ounces (272.16 grams)
Model NameBond Smooth Leather Mini Bag
Style NumberKN937403
Target AudienceWomen
UPC196021728426
Unit Count1 Count
Number of Items1
Age Range DescriptionAdult
Item Type NameCrossbody Bag
Manufacturer Part NumberKN937
Import DesignationImported
Closure TypeZipper
Strap TypeCross-Body
Handle TypeTop Handle
Number of Compartments1
Number Of Pockets2
Number of Handles1
Number of Sections2
Zippered Compartment Count3
Compatible Device Size Maximum6.5 inches
Fit to Size SentimentPositive
Material FabricLeather
Fabric Type100% cow leather
Material Featureskate spade new york Bond Smooth Leather Mini Bag
Lining DescriptionPolyester
Inner MaterialFAILLE
Outer MaterialLeather
Apparel Fabric StretchNo Stretch
Apparel Fabric Weight ClassMedium Weight
Product Care InstructionsAvoid water and direct sunlight. Use a leather conditioner periodically.
Item Dimensions9.21 x 3.74 x 5.35 inches (23.4 x 9.5 x 13.6 cm)
Capacity3.01 liters
sizeOne Size
Garment Size CountryUnited States
Fabric type100% cow leather
OriginImported
Closure typeZipper
LiningPolyester

ÜRÜN AÇIKLAMASI

kate spade new york Women's Bond Smooth Leather Mini Bag

Önemli bilgi

  • Sınırlamalar : Uluslararası olarak gönderilen ürünler için, üretici garantisinin geçerli olmayabileceğini lütfen unutmayın; üretici servis seçenekleri mevcut olmayabilir; ürün kılavuzları, talimatlar ve güvenlik uyarıları hedef ülke dillerinde olmayabilir; ürünler (ve beraberindeki malzemeler) varış ülkesi standartlarına, spesifikasyonlarına ve etiketleme gerekliliklerine uygun olarak tasarlanmayabilir; ve ürünler hedef ülke voltajına ve diğer elektrik standartlarına uygun olmayabilir (uygunsa bir adaptör veya dönüştürücü kullanılmasını gerektirir). Alıcı, ürünün yasal olarak hedef ülkeye ithal edilebildiğinden emin olmaktan sorumludur. Ubuy veya bağlı kuruluşlarından sipariş verirken, alıcı kayıtlı ithalatçıdır ve varış ülkesinin tüm yasa ve düzenlemelerine uymalıdır.
  • Ubuy küresel bir arama motoru olduğundan, Ubuy'da listelenen tüm ürünler satılık değildir. Ürünler ihracat/ticaret düzenlemelerine tabidir.