Nike
Ürün No: 209632358

Nike

Ürün No: 209632358
Stokta yok
us USA mağazasından ithal edildi
En İyi Lojistik Ortaklarımız
  • fedex
  • dhl
U-Care Garantisi:
Hiçbiri
Bir Plan Seçin
fast shipping

Hızlı
Kargo

free return

Ücretsiz
İade*

secure packaging

Güvenli Paketleme

100% original products

%100 Orijinal Ürünler

pci-dss

PCI DSS Uyumlu

iso certified

ISO 27001 Sertifikalı


paypal payment
visa payment
mastercard payment
american express payment
ptt group payment
turkiye-bankasi payment
garanti bbva payment
akbank payment
yapi kredi payment
denizbank payment
kuveyt turk payment
vakifbank payment
ziraat bankasi payment
teb payment
sekerbank payment
Not: Down mağazasının elektronik ürünlerini kullanmak için Gerilim Düşürücü Transformatör ABD gereklidir. Önerilen güç dönüştürücüler

Ürün Detayları

Shop Nike online at a best price in Türkiye. B0F9LSY4L5
Language English
Product Dimensions 7.01 x 10.98 x 2.01 inches (17.8 x 27.9 x 5.1 cm); 8.8 ounces (249.48 grams)
Item model number HF7038-013
Department Unisex
Date First Available July 12, 2025
Manufacturer Nike
ColorBlack/Black/Gunmetal
Style NameAura Crossbody Bag (5l)
Handbag SilhouetteSling
SeasonsFall
PatternSolid
BrandNike
Item Weight8.8 ounces (249.48 grams)
Model NameAura Crossbody Bag (5l)
Style NumberHF7038-013
Target AudienceUnisex-Adults
UPC198480963554
Global Trade Identification Number00198480963554
Number of Items1
Age Range DescriptionAdult
Item Type NameCrossbody
Manufacturer Part NumberHF7038
Import DesignationImported
Closure TypeZipper
Strap TypeShoulder
Number of Compartments1
Number Of Pockets1
Fit to Size SentimentNeutral
Fit TypeShoulder
Material FabricNylon
Fabric Type100% Nylon
Inner MaterialPolyester
Outer MaterialNylon
Apparel Fabric StretchNo Stretch
Apparel Fabric Weight ClassLightweight
Item Dimensions7.01 x 10.98 x 2.01 inches (17.8 x 27.9 x 5.1 cm)
Capacity5 liters
sizeOne Size
Garment Size CountryUnited States
Fabric type100% Nylon
OriginImported

ÜRÜN AÇIKLAMASI

Nike

Önemli bilgi

  • Sınırlamalar : Uluslararası olarak gönderilen ürünler için, üretici garantisinin geçerli olmayabileceğini lütfen unutmayın; üretici servis seçenekleri mevcut olmayabilir; ürün kılavuzları, talimatlar ve güvenlik uyarıları hedef ülke dillerinde olmayabilir; ürünler (ve beraberindeki malzemeler) varış ülkesi standartlarına, spesifikasyonlarına ve etiketleme gerekliliklerine uygun olarak tasarlanmayabilir; ve ürünler hedef ülke voltajına ve diğer elektrik standartlarına uygun olmayabilir (uygunsa bir adaptör veya dönüştürücü kullanılmasını gerektirir). Alıcı, ürünün yasal olarak hedef ülkeye ithal edilebildiğinden emin olmaktan sorumludur. Ubuy veya bağlı kuruluşlarından sipariş verirken, alıcı kayıtlı ithalatçıdır ve varış ülkesinin tüm yasa ve düzenlemelerine uymalıdır.
  • Ubuy küresel bir arama motoru olduğundan, Ubuy'da listelenen tüm ürünler satılık değildir. Ürünler ihracat/ticaret düzenlemelerine tabidir.