Ted Baker
Ürün No: 211425955

Ted Baker

Ürün No: 211425955
Stokta yok
us USA mağazasından ithal edildi
En İyi Lojistik Ortaklarımız
  • fedex
  • dhl
U-Care Garantisi:
Hiçbiri
Bir Plan Seçin
fast shipping

Hızlı
Kargo

free return

Ücretsiz
İade*

secure packaging

Güvenli Paketleme

100% original products

%100 Orijinal Ürünler

pci-dss

PCI DSS Uyumlu

iso certified

ISO 27001 Sertifikalı


paypal payment
visa payment
mastercard payment
american express payment
ptt group payment
turkiye-bankasi payment
garanti bbva payment
akbank payment
yapi kredi payment
denizbank payment
kuveyt turk payment
vakifbank payment
ziraat bankasi payment
teb payment
sekerbank payment
Note: Step Down Voltage Transformer required for using electronics products of ABD store (110-120). Recommended power converters Şimdi Al.

Ürün Detayları

Shop Ted Baker online at a best price in Türkiye. B0DM9NV1CD
Product Dimensions 14.96 x 1.97 x 18.11 inches (38 x 5 x 46 cm); 13.86 ounces (392.93 grams)
Item model number 13895790
Department womens
Date First Available November 7, 2024
Manufacturer Ted Baker
ColorPink
Style NameNikicon
Handbag SilhouetteSatchel
PatternSolid
SeasonsFall
Item ShapeRectangular
Frame ColorPink
Strap ColorPink
Occasion TypeCasual, Work
BrandTed Baker
Item Weight13.86 ounces (392.93 grams)
Model NameNikicon
Style Number13895790
Target AudienceWomen (18-45, Fashion-Conscious)
UPC061643280754
Unit Count1 Count
Age Range DescriptionAdult
Item Type NameTote Bag
Manufacturer Part Number13895790
Import DesignationImported
Closure TypeFlap
Strap TypeShoulder
Handle TypeTop Handles
Number of Compartments1
Number Of Pockets1
Number of Handles1
Number of Sections1
Compatible Device Size Maximum1.9 inches
Fit to Size SentimentPositive
Material FabricPolyurethane
Fabric Type100% Polyurethane
Material FeaturesVegan
Lining DescriptionPolyester
Inner MaterialPolyurethane
Outer MaterialPolyurethane, Polyurethane, Polyurethane, Polyurethane, Polyurethane
Apparel Fabric StretchNo Stretch
Apparel Fabric Weight ClassLightweight
Product Care InstructionsWipe clean with a damp cloth and air dry.
Item Dimensions14.96 x 1.97 x 18.11 inches (38 x 5 x 46 cm)
Capacity8740 cubic centimeters
sizeMedium
Garment Size CountryUnited States
Fabric type100% Polyurethane
OriginImported
Closure typeFlap
LiningPolyester

ÜRÜN AÇIKLAMASI

Ted Baker

Önemli bilgi

  • Sınırlamalar : Uluslararası olarak gönderilen ürünler için, üretici garantisinin geçerli olmayabileceğini lütfen unutmayın; üretici servis seçenekleri mevcut olmayabilir; ürün kılavuzları, talimatlar ve güvenlik uyarıları hedef ülke dillerinde olmayabilir; ürünler (ve beraberindeki malzemeler) varış ülkesi standartlarına, spesifikasyonlarına ve etiketleme gerekliliklerine uygun olarak tasarlanmayabilir; ve ürünler hedef ülke voltajına ve diğer elektrik standartlarına uygun olmayabilir (uygunsa bir adaptör veya dönüştürücü kullanılmasını gerektirir). Alıcı, ürünün yasal olarak hedef ülkeye ithal edilebildiğinden emin olmaktan sorumludur. Ubuy veya bağlı kuruluşlarından sipariş verirken, alıcı kayıtlı ithalatçıdır ve varış ülkesinin tüm yasa ve düzenlemelerine uymalıdır.
  • Ubuy küresel bir arama motoru olduğundan, Ubuy'da listelenen tüm ürünler satılık değildir. Ürünler ihracat/ticaret düzenlemelerine tabidir.